Филтри -

Градежни машини PEKAZETT

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PEKAZETT: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Кула кран
Носивост 5000 кг
Година 1988 Километража Сила
Литванија, Panevežys
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Dettelbach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофаќач 33 м
Година 1992 Километража 1234 м/ч Сила
Австрија, Hall in Tirol
кула кран PEKAZETT 4010 кула кран PEKAZETT 4010
2
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 40 м Носивост 4000 кг
Година 1992 Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се