Филтри -

Градежни машини PEINER

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини PEINER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 1990 Километража Сила
Полска, Kielce
кула кран PEINER SKC136 кула кран PEINER SKC136
2
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 29.7 м Дофат на стрела 55 м Дофаќач 55 м
Година 2003 Километража Сила
Полска
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 29.7 м Дофат на стрела 55 м Дофаќач 55 м
Година 1999 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 30.6 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 06/1995 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 30.7 м Дофат на стрела 45 м Дофаќач 45 м
Година 01/1996 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
21.790 € PLN 95.000 PLN
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 25 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1983 Километража Сила
Полска
кула кран PEINER SK100 кула кран PEINER SK100
2
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 46 м Дофаќач 46 м Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година 08/1985 Километража Сила
Бугарија, Sofia
кула кран PEINER Turmstücke S7/S10 und Adapterscheibe TS 20 auf TS 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Hude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 28 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, Ávila
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се