Филтри -

Градежни машини PEGASO

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PEGASO: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1989 Километража 55000 м/ч Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/1989 Километража Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-мешалка PEGASO 3060 камион-мешалка PEGASO 3060 камион-мешалка PEGASO 3060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се