Филтри -

Градежни машини PEA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PEA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.578 €
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг
Година 1987 Километража Сила 65 кс
Украина, Надеждівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се