Филтри -

Градежни машини PB од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PB од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 6 м
Година 2014-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.8 м
Година 2012-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15.1 м
Година 2007-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 13.03 м
Година 2014-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
ножична платформа PB S225H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2000-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се