Филтри -

Градежни машини PB од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PB: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, LA MUELA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 3.600 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 750 кг
Година 01/2013 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15.1 м
Година 2007-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
12.640 € PLN 59.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 17.1 м Носивост 400 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 13.03 м
Година 2014-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
ножична платформа PB S225H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
81.220 € PLN 379.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Lubliniec
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 500 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Ножична платформа
Носивост 1000 кг
Година 2014 Километража 195 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2000-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 24 м Носивост 450 кг
Година 2009 Километража 625 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 320 кг
Година 2015 Километража 43 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 320 кг
Година 2015 Километража 194 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се