Филтри -

Градежни машини PAUS од Европа

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини PAUS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража 3043 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Германија, Kassel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Кровна дигалка
Година 2018-01-01 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10.3 м Носивост 200 кг
Година 2003 Километража 2694 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража 21 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2015 Километража 4734 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2016 Километража 3500 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
14.894 €
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2007 Километража 1027 м/ч Сила
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Кровна дигалка
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м
Година 01/1980 Километража Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2012 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2001 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1987 Километража 4200 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Германија, Hessisch Oldendorf
натоварувач со тркала PAUS RL 1051 (For parts) за делови натоварувач со тркала PAUS RL 1051 (For parts) за делови натоварувач со тркала PAUS RL 1051 (For parts) за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1995-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1993-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот