Филтри -

Градежни машини PAUS

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Градежни машини PAUS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.700 €
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Кровна дигалка
Висина на подигање 18 м
Година 2010 Километража Сила
Белгија, Baasrode (Dendermonde)
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 11380 м/ч Сила
Германија, Husum
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 9899 м/ч Сила
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража 4600 м/ч Сила
Холандија, Zutphen
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година Километража 9898 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
82.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража 260 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
14.894 €
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2007 Километража 1027 м/ч Сила
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м
Година 01/1980 Километража Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
70.560 € PLN 320.000 PLN
Автодигалка
Модел PTK 31 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 25 м Капацитет на крајот на стрелата 0.25 т Брзина на подигање на товар 0.45 м/мин
Година 09/2019 Километража 1750 м/ч Сила
Полска, Zgierz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1987 Километража 4200 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 32 м
Година 2003 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Германија, Hessisch Oldendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1993-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
натоварувач со тркала PAUS RL 1051 (For parts) за делови натоварувач со тркала PAUS RL 1051 (For parts) за делови натоварувач со тркала PAUS RL 1051 (For parts) за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1995-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2005 Километража 1117 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
38.911 €
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 2500 м/ч Сила
Германија, Fürstenstein
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се