Филтри -

Градежни машини PALFINGER од Холандија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини PALFINGER од Холандија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 11185 кг
Година 01/2009 Километража 600128 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 01/2016 Километража 56754 км Сила
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 16125 кг
Година 01/2014 Километража 250084 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 30509 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 11070 кг
Година 01/1995 Километража 119504 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 13200 кг
Година 01/2008 Километража 375200 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/2014 Километража 2500 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 600 кг
Година 2006-01-01 Километража 378005 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P210 BK Висина на подигање 21 м Носивост 80 кг
Година 01/2012 Километража 28865 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2008-12-30 Километража 57770 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 13340 кг
Година 01/2008 Километража 449742 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 12775 кг
Година 01/2012 Километража 345327 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/1999 Километража 2500 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 445485 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2019-01-01 Километража 164 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се