Филтри -

Градежни машини PALFINGER од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PALFINGER од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа PALFINGER P280B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 192 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 7581 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа PALFINGER P280B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 584 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 911 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2018 Километража 10576 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 6237 м/ч Сила
Германија, Hamburg
возило со дигалка со корпа PALFINGER P280B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2018 Километража 5187 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Висечко скеле
Година Километража Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1993-01 Километража Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се