Филтри -

Градежни машини PALFINGER од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини PALFINGER: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
конзолна дигалка PALFINGER 72002 конзолна дигалка PALFINGER 72002 конзолна дигалка PALFINGER 72002
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 11185 кг
Година 01/2009 Километража 600128 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 01/2016 Километража 56754 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 16125 кг
Година 01/2014 Километража 250084 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 30509 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 11070 кг
Година 01/1995 Километража 119504 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 13200 кг
Година 01/2008 Километража 375200 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 01/2014 Километража 2500 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 600 кг
Година 2006-01-01 Километража 378005 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P210 BK Висина на подигање 21 м Носивост 80 кг
Година 01/2012 Километража 28865 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2008-12-30 Километража 57770 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P 260 B Дофат на стрела 12.9 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 43700 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 10000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 13340 кг
Година 01/2008 Километража 449742 км Сила
Холандија, Almelo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се