Филтри -

Градежни машини PALFINGER

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PALFINGER: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел P200A Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 40000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел P750 Висина на подигање 75 м
Година 2018 Километража 13700 км Сила 410 кс
Шпанија, Getafe
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2013-01-01 Километража 136199 км Сила
Холандија, Wijchen
автодигалка PALFINGER PK 800 TK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 45 м
Година 2005 Километража Сила
Шпанија
возило со дигалка со корпа PALFINGER P280B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 192 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 7581 м/ч Сила
Германија, Hamburg
возило со дигалка со корпа PALFINGER P280B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 584 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 911 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2018 Километража 10576 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2019 Километража 6237 м/ч Сила
Германија, Hamburg
возило со дигалка со корпа PALFINGER P280B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27.6 м
Година 2018 Километража 5187 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Евро Euro 5 Носивост 6225 кг
Година 01/2009 Километража 288781 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 285 кг
Година 01/1999 Километража 100603 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Евро Euro 6 Носивост 2020 кг
Година 01/2016 Километража 84573 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 100 м
Година 01/2005 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се