Филтри -

Градежни машини PALAZZANI од Италија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини PALAZZANI од Италија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 13 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 4100 м/ч Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 13 м Носивост 250 кг
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 13 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 800 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 9500 кг Брзина 36 км/ч
Година 03/2021 Километража Сила 101 кс
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 10500 кг Брзина 40 км/ч
Година 04/2009 Километража 4200 м/ч Сила 96 kW
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 12.5 м Дофат на стрела 9.5 м Носивост 2900 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 02/2022 Километража Сила 14.9 кс
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 5700 м/ч Сила 110 кс
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 9 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 19 м Носивост 900 кг
Година 10/2022 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 18 м Носивост 330 кг
Година 09/2022 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 37 м Дофат на стрела 10.4 м Носивост 330 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
телескопска дигалка PALAZZANI телескопска дигалка PALAZZANI телескопска дигалка PALAZZANI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 10 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 4100 м/ч Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2001 Километража 150000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7 м Носивост 200 кг
Година 05/2022 Километража Сила 10.9 кс
Италија, Paderno F.C. (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се