Филтри -

Градежни машини PALAZZANI од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PALAZZANI: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 192 м/ч Сила
Италија, Cuneo
хидраулична зглобна платформа PALAZZANI Ragno TSI28 хидраулична зглобна платформа PALAZZANI Ragno TSI28
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2001 Километража Сила
Италија, Narni
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 14 м
Година 2012 Километража 1300 м/ч Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 13 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 4100 м/ч Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 13 м Носивост 250 кг
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 4200 м/ч Сила
Италија, Sezze Stazione
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 13 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 800 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2010-01-01 Километража 1841 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
33.250 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012-01-01 Километража 1738 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 4 Висина на подигање 25 м Носивост 250 кг
Година 10/2021 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 19 м Носивост 900 кг
Година 2021 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 13.2 м Носивост 250 кг
Година 12/2020 Километража Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила 155 кс
Шпанија, LA MUELA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 04/2003 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Paderno F.C. (BS)
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 1767 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се