Филтри -

Градежни машини PACTON

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PACTON: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Контејнер за канцеларии
Година 01/2013 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
автодигалка PACTON 3 AXLES WITH LONG CRANE автодигалка PACTON 3 AXLES WITH LONG CRANE автодигалка PACTON 3 AXLES WITH LONG CRANE
3
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1994-01-01 Километража Сила
Холандија, Maarssen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се