Филтри -

Градежни машини Opel од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Opel од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K42P
Година 2017-07 Километража 63021 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
19.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017-01 Километража 170500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017-12 Километража 121000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
21.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2016-02 Километража 118000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
21.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017-01 Километража 131900 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
21.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2015-11 Километража 131500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 121F Носивост 550 кг
Година 2016-04 Километража 207143 км Сила
Германија, Hilden
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се