Филтри -

Градежни машини Opel од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Opel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2016-04 Километража 207143 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел ET-32 LFXS Носивост 1670 кг
Година 2009-11-20 Километража 267544 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 152 TPF
Година 2016-04 Километража 117255 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2016 Километража Сила
Холандија, De Lutte
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K32
Година 2017 Километража 140985 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
21.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2016-02 Километража 118000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
21.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ETL-32 Висина на подигање 12 м Носивост 120 кг
Година 2015-11 Километража 131500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 121F Носивост 550 кг
Година 2016-04 Километража 207143 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
23.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ETL-32-125
Година 2017-12 Километража 121000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K42P Носивост 200 кг
Година 2017 Километража Сила
Шпанија, Amposta
Контактирајте го продавачот
19.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017-01 Километража 170500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
21.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017-01 Километража 131900 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се