Филтри -

Градежни машини Omme од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Градежни машини Omme од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
32.770 € PLN 139.900 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.6 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 23.1 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 1999 Километража Сила
Полска, Chojnice
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
93.710 € PLN 400.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 25.5 м Дофат на стрела 15.5 м Носивост 250 кг
Година 2018 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
32.800 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 2350 RBDJ Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
7.731 € PLN 33.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
15.230 € PLN 65.000 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.35 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łosice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи