Филтри -

Градежни машини Omme од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

25 огласа: Градежни машини Omme

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2604 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 125 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.3 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2825 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 125 кг
Година 2012 Километража 2727 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 29.7 м
Година 2008 Километража 774 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
32.770 € PLN 139.900 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.6 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
аукција 5.674 € SEK 66.000 SEK
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 23.1 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 1999 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
93.710 € PLN 400.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 25.5 м Дофат на стрела 15.5 м Носивост 250 кг
Година 2018 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 22 м Носивост 200 кг
Година 06/2012 Километража 235 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
32.800 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 2350 RBDJ Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2013 Километража 3732 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11 м Носивост 200 кг
Година 1994 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 31.09 м
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Glasgow
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
7.731 € PLN 33.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.230 € PLN 65.000 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.35 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łosice
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
аукција 455,70 € DKK 3.400 DKK
Хидраулична зглобна платформа
Година 1987 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи