Филтри -

Градежни машини ORMIG од Италија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ORMIG од Италија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мини кран ORMIG 16 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Дофат на стрела 11.5 м Дофаќач 7 м
Година Километража Сила 101 кс
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка ORMIG 30 iE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 10 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 10 м Дофаќач 6.33 м Носивост 10000 кг
Година Километража Сила 85.65 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 16 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 11.5 м Дофаќач 7 м
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 10 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 10 м Дофаќач 6.33 м
Година Километража Сила 32.63 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 25 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 12.7 м Дофаќач 7.7 м Брзина 10.34 км/ч
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 5.5 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 9.5 м Дофаќач 6 м
Година Километража Сила 13.6 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 55/60 IE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13.2 м Дофаќач 8.5 м Носивост 55000 кг Брзина 6 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 35 TME/ℓ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 14.5 м Дофаќач 8.65 м
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 50/55 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Дофаќач 9 м Брзина 25 км/ч
Година Километража Сила 286 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 45 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Дофаќач 9 м
Година Километража Сила 48.95 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 5.5 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 9.5 м Дофаќач 6 м Носивост 3775 кг Брзина 12 км/ч
Година Километража Сила 29.91 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 20/25 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13 м Дофаќач 7.7 м Брзина 27.5 км/ч
Година Километража Сила 145 кс
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 75 tm нови автодигалка ORMIG 75 tm
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 16.5 м Дофаќач 10.5 м
Година Километража Сила 326 кс
Италија, San Paolo BS
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се