Филтри -

Градежни машини ORMIG од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини ORMIG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електрохидраулична дигалка
Дофат на стрела 9 м Носивост 9000 кг
Година 1998 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13 м Дофаќач 1.5 м Носивост 40000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 50/55 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Дофаќач 9 м Брзина 25 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 20/25 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13 м Дофаќач 7.7 м Брзина 27.5 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
електрохидраулична дигалка ORMIG 45 tm електрохидраулична дигалка ORMIG 45 tm електрохидраулична дигалка ORMIG 45 tm
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електрохидраулична дигалка
Дофат на стрела 13 м Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Автодигалка
Година 1981 Километража Сила
Италија, Roma
автодигалка ORMIG TM 10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 10000 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Udine -UD
нови автодигалка ORMIG 16 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 11.5 м Дофаќач 7 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 30 iE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Ormig Модел 16 tmE
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Gijón
нови мини кран ORMIG 16 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Дофат на стрела 11.5 м Дофаќач 7 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
Електрохидраулична дигалка
Марка на кран Ormig Дофат на стрела 13 м Носивост 25000 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Polkowice
нови автодигалка ORMIG 5.5 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 9.5 м Дофаќач 6 м Носивост 3775 кг Брзина 12 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 35 TME/ℓ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 14.5 м Дофаќач 8.65 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 12 м Носивост 35000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 10 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 10 м Дофаќач 6.33 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 35 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Дофаќач 8.5 м Брзина 25 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 75 tm нови автодигалка ORMIG 75 tm
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 16.5 м Дофаќач 10.5 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 45 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 15 м Дофаќач 9 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 10 tm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 10 м Дофаќач 6.33 м Носивост 10000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 5.5 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 9.5 м Дофаќач 6 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 25 tmE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 12.7 м Дофаќач 7.7 м Брзина 10.34 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка ORMIG 55/60 IE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 13.2 м Дофаќач 8.5 м Носивост 55000 кг Брзина 6 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка ORMIG 804ac
1
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Автодигалка
Година 1986 Километража Сила
Италија, Milano
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се