Филтри -

Градежни машини OPTIMAS од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини OPTIMAS од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за поплочување тротоари OPTIMAS Stein- und Plattenspalter 430 - 2 Spindel
1
Контактирајте го продавачот
285 €
Машина за поплочување тротоари
Година 2019 Километража Сила
Германија, Saterland
машина за поплочување тротоари OPTIMAS Kehrmaschine машина за поплочување тротоари OPTIMAS Kehrmaschine машина за поплочување тротоари OPTIMAS Kehrmaschine
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за поплочување тротоари
Година 2012 Километража Сила
Германија, Saterland
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за поплочување тротоари OPTIMAS H88
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за поплочување тротоари
Година 2006 Километража Сила
Германија, Saterland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за поплочување тротоари
Година 2020 Километража Сила
Германија, Saterland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за поплочување тротоари
Година 2020 Километража Сила
Германија, Saterland
машина за поплочување тротоари OPTIMAS Pflasterverlegemaschine Comfort H77
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за поплочување тротоари
Година 2000 Километража Сила
Германија, Saterland
машина за поплочување тротоари OPTIMAS Optimas Pflastergreifer "Multi6 M" машина за поплочување тротоари OPTIMAS Optimas Pflastergreifer "Multi6 M"
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за поплочување тротоари
Година 2021 Километража Сила
Германија, Saterland-Ramsloh
машина за поплочување тротоари OPTIMAS Fugenhexe машина за поплочување тротоари OPTIMAS Fugenhexe машина за поплочување тротоари OPTIMAS Fugenhexe
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.390 €
Машина за поплочување тротоари
Година 2020 Километража Сила
Германија, Saterland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за ивичници
Година 2020 Километража Сила
Германија, Saterland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се