Филтри -

Градежни машини OPEL од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини OPEL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2016-02 Километража 118000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
28.790 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ETL-32 Висина на подигање 12 м Носивост 120 кг
Година 2015-11 Километража 131500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 121F Носивост 550 кг
Година 2016-04 Километража 207143 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K32
Година 2017 Километража 140985 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 12 м Носивост 570 кг
Година 10/2014 Километража 219269 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 142TPF Висина на подигање 14 м Носивост 265 кг
Година 2018 Километража 139840 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2016-04 Километража 207143 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
29.230 € PLN 137.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ET 38 LF Дофат на стрела 6.5 м
Година 11/2014 Километража 88600 км Сила
Полска, Szamocin
Контактирајте го продавачот
29.790 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ETL-32-125
Година 2017-12 Километража 121000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
21.980 € PLN 103.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел K32
Година 2016 Километража 168000 км Сила
Полска, Szamocin
Контактирајте го продавачот
29.790 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017-01 Километража 131900 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
28.790 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017-01 Километража 170500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben