Филтри -

Градежни машини OMME од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини OMME од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.000 € PLN 141.900 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.6 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.8 м Дофат на стрела 9.1 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Chojnice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.940 € PLN 105.000 PLN
Телескопска дигалка
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Izabelin-Dziekanówek
нови хидраулична зглобна платформа OMME Mini 15 нови хидраулична зглобна платформа OMME Mini 15 нови хидраулична зглобна платформа OMME Mini 15
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14.6 м Дофат на стрела 8.3 м Носивост 125 кг
Година Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 22.6 м Дофат на стрела 12.7 м Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа OMME 2900 возило со дигалка со корпа OMME 2900 возило со дигалка со корпа OMME 2900
3
Контактирајте го продавачот
30.590 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
26.000 € PLN 119.000 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Tłuste
Контактирајте го продавачот
16.390 € PLN 75.000 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21.8 м Дофат на стрела 3050 м Носивост 200 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Pleszew
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се