Филтри -

Градежни машини OMME од Холандија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини OMME од Холандија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.5 м Носивост 200 кг
Година 01/2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 1.53 м
Година 01/2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.35 м
Година 01/2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2005-01-01 Километража Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 01/2007 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
38.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 31.1 м
Година 2010 Километража 1269 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2001-01-01 Километража 1234 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 11.5 м Носивост 200 кг
Година 2001 Километража 1234 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 29.7 м
Година 2008 Километража 417 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 29.7 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 1711 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се