Филтри -

Градежни машини OMME од Европа

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Градежни машини OMME

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2604 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2005 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.6 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Модел 1300 E Висина на подигање 12.8 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, CHOJNICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 2600 RBD Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
аукција 6.847 € DKK 51.000 DKK
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Носивост 240 кг
Година 2011 Километража 1172 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 240 кг
Година 2008 Километража 1398 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12 м Носивост 125 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 250 м
Година 2001 Километража 4933 м/ч Сила
Белгија, Melreux
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.830 € PLN 99.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13.3 м Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
19.470 € GBP 16.900 GBP
Телескопска дигалка
Висина на подигање 27.7 м Носивост 200 кг
Година 2004 Километража 2525 м/ч Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008-01-01 Километража 3443 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
28.650 € PLN 130.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 630 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
30.870 € PLN 140.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 2350 RBDJ Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 27 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 2032 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.5 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18.3 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 5150 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 125 кг
Година 2012 Километража 2727 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2016 Километража 707 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се