Филтри -

Градежни машини OMME

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Градежни машини OMME

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 1.288 € SEK 15.000 SEK
Телескопска дигалка
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Karlstad
аукција 6.954 € SEK 81.000 SEK
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 983 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.6 м Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2016 Километража 707 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.9 м Носивост 125 кг
Година 2013 Километража 3733 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 3000 RBD Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 6742 м/ч Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2010 Километража 1630 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 2600 RBD Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 3000 RBD Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 3000 RBD Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2825 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 19.1 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 31.09 м
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Glasgow
Контактирајте го продавачот
19.630 € GBP 16.900 GBP
Телескопска дигалка
Висина на подигање 27.7 м Носивост 200 кг
Година 2004 Километража 2525 м/ч Сила
Обединето Кралство, East Yorkshire
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 2604 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
19.100 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2005 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 240 кг
Година 2008 Километража 1398 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12 м Носивост 125 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
22.100 € PLN 99.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13.3 м Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008-01-01 Километража 3443 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
29.010 € PLN 130.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bełchatów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се