Филтри -

Градежни машини O&K од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини O&K од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.333 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1998 Километража Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Украина, Ковель
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража 9198 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
27.950 US$ EUR ≈ 24.050 €
Грејдер
Евро Euro 1 Брзина 75 км/ч
Година 01/1971 Километража 8853 м/ч Сила 121 кс
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 08/1998 Километража 14570 км Сила 242 кс
Украина, с. Верхние Ворота
камион-мешалка O&K камион-мешалка O&K камион-мешалка O&K
3
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 11111 км Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се