Филтри -

Градежни машини O&K од Полска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини O&K од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала O&K MH CITY багер на тркала O&K MH CITY багер на тркала O&K MH CITY
3
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 12/1992 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
аукција 13.000 €
Грејдер
Година 2001 Километража Сила
Полска, Pultusk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 13.000 €
Грејдер
Година 2000 Километража Сила
Полска, Pultusk
Контактирајте го продавачот
11.740 € PLN 55.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража 16444 м/ч Сила
Полска, Bielsko- Biała
Контактирајте го продавачот
20.260 € PLN 94.900 PLN
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 13500 м/ч Сила
Полска, Oborniki
Контактирајте го продавачот
8.006 € PLN 37.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража 7221 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
8.006 € PLN 37.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража 7221 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
8.006 € PLN 37.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража 7221 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
9.799 € PLN 45.900 PLN
Железнички багер
Година 1993 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
7.472 € PLN 35.000 PLN
Багер на тркала
Година 1992 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Bielsko- Biała
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 3500 кг
Година 1992 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 1994 Километража Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
27.750 € PLN 130.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 15750 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
32.010 € PLN 150.000 PLN
Багер гасеничар
Година 1989 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Kalina
Контактирајте го продавачот
8.006 € PLN 37.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража 7221 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
27.330 € PLN 128.000 PLN
Багер на тркала
Година 2005 Километража 11810 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
22.700 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2004 Километража 10700 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
20.270 € PLN 94.950 PLN
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Siechnica
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер на тркала
Година 06/2001 Километража Сила
Полска, Starogard
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2003 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
14.920 € PLN 69.900 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 6999 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се