Филтри -

Градежни машини O&K - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини O&K - Босна и Херцеговина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1994 Километража 7741 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1985 Километража Сила 160 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1980 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 12134 м/ч Сила 517 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 15200 м/ч Сила 462 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража Сила 241 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила 253 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1991 Километража 6613 м/ч Сила 144 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила 91.09 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1984 Километража Сила 131 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 11271 м/ч Сила 144 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1993 Километража 7364 м/ч Сила 170 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се