Филтри -

Градежни машини O&K од Австрија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Градежни машини O&K од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража 13900 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Haid

Other makes in the section "Градежни машини од Австрија"

Контактирајте го продавачот
34.900 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 08/2021 Километража 450 м/ч Сила
Австрија, Mauer bei Amstetten
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 14528 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 14189 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2023 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Одење багер
Година 2010 Километража 6763 м/ч Сила
Австрија, Selzthal
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2023 Километража 515 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 79 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8801 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7066 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 14528 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 18228 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 13900 м/ч Сила
Австрија, Mondsee
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 25 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1435 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 6721 м/ч Сила
Австрија, Bergheim bei Salzburg
Контактирајте го продавачот
33.236 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2016 Километража Сила
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
телескопски натоварувач на тркала Merlo tf 42.7 116 aktion
1
Контактирајте го продавачот
79.167 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2024 Километража Сила
Австрија, At-5274 Burgkirchen
дреглајн SMT Stichweh KS 600s
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година Километража Сила
Австрија, Feldkirchen
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 504 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 71165 км Сила
Австрија, Salzburg
автодигалка Liebherr LTM 1250-6.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 99000 км Сила
Австрија, Salzburg
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи