Филтри -

Градежни машини OIL&STEEL од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини OIL&STEEL: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.950 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м
Година 2019 Километража 14000 км Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 12 м Носивост 225 кг
Година 2021 Километража Сила
Италија, Osimo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2009 Километража 900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2002 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 6.5 м
Година 2008 Километража 850 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017-01-01 Километража 292 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
21.640 € PLN 100.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 18.12 smart Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12 м
Година 2007 Километража Сила 103 кс
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 22.6 м Носивост 250 кг
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 189 Висина на подигање 18 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 140000 км Сила
Италија, Cuneo
хидраулична зглобна платформа OIL&STEEL 18 хидраулична зглобна платформа OIL&STEEL 18
2
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се