Филтри -

Градежни машини OIL&STEEL

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини OIL&STEEL: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м
Година 2006 Километража 857 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017-01-01 Километража 292 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 1999 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 22.6 м Носивост 250 кг
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Győr
хидраулична зглобна платформа OIL&STEEL 18 хидраулична зглобна платформа OIL&STEEL 18
2
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2009 Километража 900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража 935 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 6.5 м Носивост 200 кг
Година 04/2018 Километража 650 м/ч Сила 2.2 kW
Белгија, Courcelles
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 6.5 м
Година 2008 Километража 850 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се