Филтри -

Градежни машини Nobas

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Nobas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.610 €
Грејдер
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 7146 м/ч Сила
Украина, вул. Сулими, 9, смт. Глеваха
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Грејдер
Година 2014 Километража 2338 м/ч Сила
Франција, Rennes
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1995 Километража 13000 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1994 Километража 14605 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Дреглајн
Година 2001 Километража 7100 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Уривање багер
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1995 Километража Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Дреглајн
Година 1991 Километража 3830 м/ч Сила
Франција, Saint-Jean-De-Maurienne
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1995 Километража 12000 м/ч Сила
Франција, Béthune
роторен багер Nobas Excavator Dragline роторен багер Nobas Excavator Dragline
2
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Роторен багер
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се