Филтри -

Градежни машини Nissan од Унгарија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини Nissan од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 Alu Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 06/2015 Километража 74978 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел DA320 Висина на подигање 20 м Носивост 225 кг
Година 03/2012 Километража 75333 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел B-Lift 201 Висина на подигање 18 м Носивост 250 кг
Година 2011 Километража 2427 м/ч Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел E179T Висина на подигање 17.1 м Носивост 250 кг
Година 11/2011 Километража 99370 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел DA320 Висина на подигање 20 м Носивост 225 кг
Година 06/2011 Километража 73093 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел MT222 Висина на подигање 22 м Носивост 200 кг
Година 04/2008 Километража 143168 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел BLIFT 201 PRO - 20m Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 06/2010 Километража 82140 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 easy (3) Висина на подигање 18 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 59416 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел T418 Висина на подигање 18 м Носивост 225 кг
Година 12/2015 Километража 78963 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Topy 11 Висина на подигање 11 м Носивост 120 кг
Година 08/2014 Километража 48979 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Возило со дигалка со корпа
Модел DA20 Висина на подигање 18 м Носивост 225 кг
Година 2009 Километража Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Benelli P3004 RC Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 29857 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 14 м
Година 2006 Километража 220000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Scorpion 1812 Висина на подигање 18 м
Година 2019 Километража 3800 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Висина на подигање 25.4 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 37173 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 270 Висина на подигање 27 м
Година 2011 Километража 65417 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Benelli Висина на подигање 21.2 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 36501 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел PNT205 Висина на подигање 20 м Носивост 230 кг
Година 2010 Километража 2010 м/ч Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Skyliner 210PX Висина на подигање 22 м Носивост 250 кг
Година 2015 Километража 67500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Isoli PNT205 Висина на подигање 18 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
38.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 EASY (1) Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.2 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 49716 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел CTE ZED 20.2 easy (4) Висина на подигање 18 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 69622 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Snake 179 City Висина на подигање 17 м
Година 2000 Километража 69126 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
51.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 200 TXE
Година 2018 Километража 60224 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Klaas Модел K23-28 Висина на подигање 28 м Носивост 360 кг
Година 2000 Километража 124929 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се