Филтри -

Градежни машини Nissan од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Nissan од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел SCORPION 1812 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12 м
Година 2017 Километража 29251 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TLR20 Висина на подигање 20 м
Година 01/2016 Километража 36502 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Модел VALMAN 7070-A Дофат на стрела 6.9 м Носивост 4940 кг Капацитет на крајот на стрелата 9.4 т
Година 01/1990 Километража 600000 км Сила
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Висина на подигање 30 м Носивост 250 кг
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа Nissan NT 400 возило со дигалка со корпа Nissan NT 400 возило со дигалка со корпа Nissan NT 400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX195 Носивост 200 кг
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел NT 400 Висина на подигање 65 м
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел S179T Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 71000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се