Филтри -

Градежни машини Nissan од Романија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Nissan од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 4 Висина на подигање 10 м
Година 2006 Километража Сила
Романија, Buftea
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 2004 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 15 м Носивост 3500 кг
Година 06/2008 Километража Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
17.255 €
Возило со дигалка со корпа
Модел GALAXYLIFT Висина на подигање 14 м
Година 2006 Километража 220000 км Сила
Романија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се