Филтри -

Градежни машини Nissan од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Nissan од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м
Година 2011 Километража 78000 км Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м
Година 2009 Километража 77000 км Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 18 м
Година 02/2014 Километража 137365 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 02/2014 Километража 137365 км Сила
Португалија, Fátima
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се