Филтри -

Градежни машини Nissan од Полска

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

44 огласа: Градежни машини Nissan од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 58383 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Scorpion 2313 Дофат на стрела 12.8 м Носивост 250 кг
Година 2019 Километража 8335 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T320 Дофат на стрела 11 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 61723 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 182 EX Дофат на стрела 13.2 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 47664 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 27539 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 99.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2010 Километража 3584 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice, Wielkopolskie
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P 200 AXE Дофат на стрела 8.5 м Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 49000 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Snake 2112 Дофат на стрела 12 м Носивост 225 кг
Година 2016 Километража 106000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PNT 205 Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 53773 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Scorpion 1812 Дофат на стрела 12 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 35610 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 17/2/7 (8,5) HQ Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година Километража 31727 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
41.050 € PLN 175.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Дофат на стрела 12 м
Година 2013 Километража 68000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Snake 2010 H Plus Дофат на стрела 10 м Носивост 250 кг
Година 2018 Километража 45281 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 195 Дофат на стрела 9.45 м Носивост 200 кг
Година 2019 Километража 35000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PNT 210J Дофат на стрела 9.5 м Носивост 250 кг
Година 2017 Километража 39896 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PT200 Дофат на стрела 11 м Носивост 250 кг
Година 2016 Километража 18729 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 99.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 179T Висина на подигање 17.1 м
Година 2010 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел theo 25 Висина на подигање 25 м Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража 25000 км Сила
Полска, Myszęcin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ForSte 20D SPEED Дофат на стрела 8.7 м Носивост 225 кг
Година 2019 Километража 44812 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
52.950 € PLN 226.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел MX 250 Висина на подигање 23.2 м Дофат на стрела 12 м
Година 2017 Километража 64000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT182 DS Висина на подигање 16.2 м Дофат на стрела 9.7 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 109135 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B Висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 12.9 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 50375 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел RS200 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10.7 м Носивост 250 кг
Година 2019 Километража 22645 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
47.140 € PLN 202.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2013 Километража 2400 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
21.910 € PLN 93.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Siodła
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи