Филтри -

Градежни машини Nissan од Италија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини Nissan од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SNAKE 189 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9 м
Година 03/2017 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX250 Висина на подигање 25 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 69000 км Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX195 Висина на подигање 19 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 70000 км Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Носивост 200 кг
Година 2004-08-24 Километража 207409 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 100625 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 50484 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 129647 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 79000 км Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Pagliero 220 ALU
Година 2001 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2001 Километража 43301 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 29956 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 47959 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 42519 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 30090 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 72535 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 46989 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2009 Километража 103093 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел HX195 Висина на подигање 19.5 м
Година 2017 Километража 30500 км Сила
Италија, VIGNOLO
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P200A Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел TP 200-A Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10 м Носивост 200 кг
Година 12/2008 Километража 108000 км Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел DA 324 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 28000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион со скала
Модел PAUS 39 Висина на подигање 39 м Носивост 400 кг
Година 2007 Километража 13588 км Сила
Италија, Nola (NA)
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ALU 160 Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 1000 км Сила
Италија, Fano
компактор Nissan NT400 35.12 компактор Nissan NT400 35.12 компактор Nissan NT400 35.12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 5
Година 2016-10 Километража Сила
Италија, Florence
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се