Филтри -

Градежни машини Nissan од Холандија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини Nissan од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.750 €
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 270 Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 12.5 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 46857 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 77507 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 116246 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Евро Euro 5
Година Километража 165355 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 190 кг
Година 2012 Километража 139000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
59.480 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2016-04-20 Километража 56802 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2016-07-08 Километража 45890 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража Сила
Холандија, PD Beringe
Контактирајте го продавачот
47.950 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2013-11-05 Километража 54115 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 360 кг
Година 01/2000 Километража 124929 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2013 Километража 58002 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
54.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Носивост 208 кг
Година 2019-05-28 Километража 19219 км Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 76996 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 70862 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2016 Километража 18066 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 62901 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 56572 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2017 Километража 47887 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2010 Километража 52873 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 55504 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2016 Километража 20211 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 28169 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 26310 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел MX 250 Висина на подигање 25.4 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 26310 км Сила
Холандија, Almelo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се