Филтри -

Градежни машини Nissan од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Nissan од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
11.781 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 8.5 м Носивост 120 кг
Година 2006 Километража 91707 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 48677 км Сила
Германија, Bottrop
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Bühne 160 ALU Висина на подигање 16 м
Година 2001 Километража 90510 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Дофат на стрела 5.7 м Носивост 120 кг
Година 2014 Километража 55687 км Сила
Германија, Saarlouis

Other makes in the section "Градежни машини од Германија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2008 Километража 13308 м/ч Сила
Германија, Goch
машина за дупчење Klemm KR803-D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2013 Километража 10172 м/ч Сила
Германија, Lilienthal
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража 1080 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 26 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.2 т
Година 09/1992 Километража 156000 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2016 Километража Сила
Германија, Lampertheim
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Ножична платформа
Година 2007 Километража 3215 м/ч Сила
Германија, Lampertheim
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
42.300 €
Мини багер
Година 2023 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Hamburg
автодигалка Liebherr LTM 1200
1
Контактирајте го продавачот
458.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2003 Километража 81700 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
17.647 €
Мини багер
Година 2019 Километража Сила
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража 260 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 522 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 10/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м
Година 2014 Километража 67400 км Сила
Германија, Lemgo
натоварувач со тркала CAT 990H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 27800 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 2340 кг
Година 2016 Километража 5728 м/ч Сила
Германија, Goch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2018 Километража Сила
Германија, 36100 Petersberg
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030 DA53 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 24.4 м
Година 1986-12-04 Километража 153747 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел GKA12 Дофат на стрела 7 м
Година 12/2002 Километража 18044 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Натоварувач со тркала
Година 1992 Километража 17000 м/ч Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи