Филтри -

Градежни машини Nissan од Франција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Nissan од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража 18559 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 9 м Носивост 120 кг
Година 2014 Километража 1749 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел TOPY 11 Висина на подигање 9 м Носивост 120 кг
Година 2018 Километража 819 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 22959 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline

Other makes in the section "Градежни машини од Франција"

Контактирајте го продавачот
11.000 €
Греач на асфалт
Година 2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 06/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година 11/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 07/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
10.450 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 03/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
3.740 €
Греач на асфалт
Година 12/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
20.460 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 950 кг
Година 03/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
44.055 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 02/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2023 Километража 1 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Прскалка за битуменска емулзија
Модел BCM-120
Година 09/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 07/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
3.780 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 07/2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 06/2022 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Ножична платформа
Година 2013 Километража 458 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража 4187 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража 3599 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016-06-01 Километража 4800 м/ч Сила
Франција, Genas
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2014 Километража 9000 м/ч Сила
Франција, Genas
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 06/2014 Километража 9500 м/ч Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контејнер за канцеларии
Година 07/2024 Километража Сила
Франција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи