Филтри -

Градежни машини New Holland од Унгарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини New Holland од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 5790 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража 6709 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 2007 Километража 7327 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.250 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2010 Километража 5780 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2010 Километража 6731 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Грејдер
Година Километража Сила
Унгарија, Veszprem
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Veszprem
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2005 Километража 12699 м/ч Сила
Унгарија, Veszprem
Контактирајте го продавачот
14.750 € HUF 5.800.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007 Километража 9146 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се