Филтри -

Градежни машини New Holland од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини New Holland од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2008 Километража 7089 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.620 €
Булдожер
Евро Euro 2
Година 2011 Километража 8300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 77.380 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 11900 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
36.200 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10760 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2008 Километража 7089 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
73.830 € UAH 2.990.000 UAH
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
73.830 € UAH 2.990.000 UAH
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Украина, Kyiv
булдожер New Holland D 180 булдожер New Holland D 180
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2008 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
44.900 US$ EUR ≈ 40.870 €
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 10700 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
100 €
Мини натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1500 кг
Година 2012 Километража 3548 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
33.490 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 11000 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
37.500 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 2270 кг Брзина 19.8 км/ч
Година 2012 Километража 3960 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2011 Километража 6600 м/ч Сила
Украина, м. Київ
грејдер New Holland F 156.7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 37 км/ч
Година 2012 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2008 Километража 7089 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 05/2008 Километража 7100 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се