Филтри -

Градежни машини New Holland од Словенија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини New Holland од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10260 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 06/2012 Километража 7336 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
20.800 €
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2009 Километража 12600 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се