Филтри -

Градежни машини New Holland од Романија

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

71 огласа: Градежни машини New Holland од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2011 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 4200 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Романија, Comanca
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 12400 м/ч Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
82.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Роторен багер
Година Километража 8151 м/ч Сила
Романија, GATAIA
багер гасеничар New Holland W130 , W190 , W230
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
мини багер New Holland E50 2SR за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Мини натоварувач
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 8400 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Грејдер
Година 2008 Километража Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 8700 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Мини багер
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, Turda
багер гасеничар New Holland E385 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала New Holland E135
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала New Holland E195
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
багер-натоварувач New Holland LB95 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се