Филтри -

Градежни машини New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

41 огласа: Градежни машини New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 6880 м/ч Сила
Полска, Wadowice
Контактирајте го продавачот
28.950 € PLN 125.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 7093 м/ч Сила
Полска, Milicz
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.110 € PLN 225.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 2218 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
38.910 € PLN 168.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
22.700 € PLN 98.000 PLN
Мини багер
Година 2007 Километража 7282 м/ч Сила
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
26.630 € PLN 115.000 PLN
Мини багер
Година 2009 Километража 6937 м/ч Сила
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
32.420 € PLN 140.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.700 € PLN 98.000 PLN
Багер на тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kartuzy
Контактирајте го продавачот
19.920 € PLN 86.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
40.760 € PLN 176.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Брзина 50 км/ч
Година 2007 Километража 7100 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Контактирајте го продавачот
41.450 € PLN 179.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 5778 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2006 Километража 13420 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
18.530 € PLN 80.000 PLN
Багер на тркала
Година 2007 Километража 18000 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2008 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 7300 м/ч Сила
Полска, Kamienica
Контактирајте го продавачот
49.790 € PLN 215.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража 6635 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
36.820 € PLN 159.000 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
27.790 € PLN 120.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 9712 м/ч Сила
Полска, Gozdanin
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража 12600 м/ч Сила
Полска, JAWORZYNA ŚLĄSKA
Контактирајте го продавачот
35.110 € PLN 151.600 PLN
Багер на тркала
Година 2009 Километража 8060 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
26.630 € PLN 115.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 13020 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
38.210 € PLN 165.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowa Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се