Филтри -

Градежни машини New Holland од Италија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

46 огласа: Градежни машини New Holland од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 6613 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 11186 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9742 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 2167 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 2200 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 2130 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 6081 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 3700 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 9786 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2008 Километража 560 м/ч Сила
Италија, Genoa
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Мини багер
Година 2005 Километража 3700 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година 2008 Километража 6356 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 6100 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 9056 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 8387 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 17191 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10800 м/ч Сила
Италија, Missiano
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 3855 м/ч Сила
Италија, Missiano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија, Bergamo
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража 2350 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 2400 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 2875 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Багер на тркала
Година 2008 Километража 11000 м/ч Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се