Филтри -

Градежни машини New Holland од Франција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини New Holland од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008 Километража 8700 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 11040 м/ч Сила
Франција, Bourges
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 7060 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2008 Километража 14640 м/ч Сила
Франција, Nancy
багер гасеничар New Holland E215B багер гасеничар New Holland E215B багер гасеничар New Holland E215B
3
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 10700 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2014 Километража 6520 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 150 м/ч Сила
Франција, Taninges
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 10100 м/ч Сила
Франција, Béthune
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се